פרויקט " מחשב לכל בית"

בעקבות מגיפת הקורונה הפוקדת את העולם כולו ואת מדינת ישראל, החליט משרד החינוך לעבור לשיטה של למידה מרחוק בעזרת כלים טכנולוגיים שונים. למידה מרחוק, כידוע, היא נושא שתוכנן ותורגל ע”י משרד החינוך מזה מספר שנים, בעיקר לקראת אפשרות של לימדה מרחוק בשעת חירום שסיבתה מלחמה.

לעמותת “אחינועם לקידום שיוון הזדמנויות” – שעליה ועל החתום מטה תוכלו לקרוא בדף הבא –  ידוע כי לצד תלמידים רבים שנהנים מהלמידה מרחוק, ישנם עשרות אלפי תלמידים שאינם יכולים להשתתף בפעילות זו. והסיבה מאוד פשוטה: למשפחותיהם אין את המשאבים המאפשרים לרכוש מחשבים ולהתחבר לרשת האינטרנט, ודאי לא כמספר הילדים בבית הנדרשים ללמוד מרחוק בו זמנית.

ואכן, התקופה הנוכחית מציפה את הפערים החברתיים באופן בולט ומשמעותי, ולמרבה הצער, הקורונה העניקה לנו “הזדמנות” חד פעמית להפנים בצורה מאוד ברורה כי המדינה לא מוכנה ללמידה העתידית ללמידה המקוונת.

עמותת  אחינועם מקבלת אלפי פניות ממשפחות שידם אינה משגת לרכוש מחשב. מדובר על משפחות בהן יש מספר תלמידים, שאף אחד מהם לא יכול לקחת חלק בלמידה המקוונת. בהרבה מהפניות המגיעות אלינו, מדובר בתלמידי תיכון שאין להם גישה למחשבים בביתם, ספריות בתי הספר סגורות והם פשוט לא יכולים ללמוד לבגרויות המתקרבות! אנו מפקירים אותם ולא מאפשרים להם לסלול את עתידם!

עמותת  אחינועם, לא יכלה לעמוד מנגד והחליטה לצאת לפרויקט רכישת מחשבים למשפחות שידם אינה משגת. העמותה כבר רכשה עשרות מחשבים ומחלקת בימים אלו.

אך מדובר בטיפה בים, השטח זועק!

בימים אלו, מלבד רכישת מחשבים, אנו פועלים בערוצים שונים על מנת לאלץ את משרד החינוך לדאוג לכל תלמידיו לכלי הבסיסי ללמידה המקוונת – מחשב או פלטפורמה דיגיטלית אחרת לכל ילד.

סגור
×
×

עגלת קניות

תקנון שימוש באתר

 1. אחינועם – לקידום שוויון הזדמנויות (ע”ר)(להלן “העמותה” ) מחויבת לשמור ומתייחסת בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה בכתובת   https://ahinoam.org.il/(להלן: “האתר“)
 2. השימוש באתר ובכלל זה בשירותים ובתכנים הכלולים בו מעיד על הסכמתך למדיניות פרטיות זו (להלן “מדיניות הפרטיות“).
 3. מדיניות הפרטיות העדכנית ביותר של העמותה נגישה עבורך בכל עת וזמינה לעיונך, והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון השימוש של האתר.
 4. העמותה מבהירה ומדגישה בזאת כי החוק אינו מחייב אותך למסור את מידע אישי לעמותה, אולם אי-מסירת מידע אישי עשויה למנוע את גישתך לאפשרות ליצור קשר עמנו קשר ו/או להשתתף בפעילות התנדבותית או מתן תרומות. 
 5. מדיניות זו מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והיא מתייחסת לנשים ולגברים כאחד.
 6. העמותה אוספת מהמבקרים באתר את סוגי המידע האישי הבאים:
  • שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, ותוכן הפנייה עת שתפנו אלינו פנייה באמצעות טופס אלקטרוני או בקשה שניצור עמך קשר באמצעות רישום פרטים בקישור “הצטרף לעשייה”;
  • אמצעי קשר נוספים עת שתיצרו עמנו קשר באמצעי קשר אחר המופיע בקישור “הצטרף לעשייה”;

כאשר תתקשר עם צוות העמותה, באמצעות שיחת טלפון, דוא”ל, הודעות צ’אט ו/או טופס אלקטרוני בין אם לתמיכה טכנית באתר להפניית שאלות כלליות על פעילויות העמותה ו/או האתר או לצורך אחר, אז יתכן ותעבירו לידי נציגנו מידע אישי נוסף לגביכם.

זאת ועוד, העמותה רשאית לשמור ולבצע ניטור של שיחות טלפון, הודעות דוא”ל, שיחוחים חיים (צ’אט) וכן להקליט כל תקשורת ביניכם לבין נציגי שירות הלקוחות של העמותה.

 1. פרטיהם האישיים של המבקרים באתר , פרטי ההזמנות המבוצעות באמצעות האתר, ופרטי ההתקשרויות בין המבקרים לבין נציגינו, ככל שיש בהם מידע מזהה, יישמרו על-ידי העמותה בכפוף להוראות חוק הגנת הפרטיות התשמ”א-1981 וייעשה בהם שימוש על פי הוראות חוק זה ו/או על פי הוראות כל דין. 
 2. המשתמשים רשאים להסכים כי כתובת הדואר האלקטרוני שלהם תצורף לרשימת התפוצה בניהולה של העמותה למשלוח הודעות אלקטרוניות למשתמש בדבר פעילויות חדשות, הזדמנויות להתנדב, תרומות ועדכונים לגבי האתר וזאת על-ידי מילוי הפרטים הרלוונטיים בקישור “הצטרף לעשייה”.

 יודגש כי הסכמתכם לקבלת הודעות כאמור מקנה לעמותה זכות לעשות שימוש בפרטים אלו לצורכי קידום הפעילויות של העמותה, פרסום העמותה, ושיפור השירותים הניתנים ע”י העמותה ולהעשרת תוכן האתר בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס’ 40), התשס”ח-2008 (להלן: “חוק הספאם“).

ככל שתהיו מעוניינים להיגרע מרשימת התפוצה, תוכלו לעשות כן, בכל עת, על ידי משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת office@ahinoam.org.il   או לחיצה על הקישור הייעודי לכך בתחתית כל הפרסומים ו/או ההודעות אשר יישלחו אליכם.

 1. מסירת פרטים לאתר

בעת ביצוע פעולות באמצעות האתר, ייתכן ותתבקש למסור פרטים אישיים, לרבות מידע הנוגע אליך באופן אישי, ביניהם: שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון ומידע בנוגע לנושא הפנייה שלך. השדות שיסומנו במפורש מחייבים מילוי. ללא מסירת הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל לפנות אלינו.

ככל שתבחרו למסור מידע אישי לשם קבלת לשם פנייה אלינו או קבלת מענה כלשהו באמצעות האתר, עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים ואתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת. אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים, אולם פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים עלולים למנוע ממך את האפשרות להירשם לקבלת עדכונים מאתנו או לשבש את יכולתנו ליצור עמך קשר במענה לפנייתך.

חלקים מסוימים באתר מפנים באמצעות קישורים לאתרים חיצוניים של צדדים שלישיים אשר אינם בשליטת העמותה ואין העמותה אחראית או יכולה אחראית בכל צורה שהיא, לתוכן, למידת ההגנה על הפרטיות ו/או לרמת אבטחת המידע שמעניקים צדדים שלישיים אלו באתריהם וגלישתך לאתרים אלה, גם אם במסגרת שיתוף פעולה בין העמותה לצדדים שלישיים אלה בפעילותנו, כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות הנהוגה בהם ולכן העמותה ממליצה כי תעיינו בתנאי השימוש ו/או במדיניות הפרטיות של כל אתר חיצוני כאמור בטרם תעבירו לידם מידע אישי כלשהו.

 1. מסירת מידע לצד שלישי

העמותה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר, אלא במקרים שלהלן:

 • ככל שהדבר דרוש לצורך שימוש לשם רישומך לרשימת תפוצה או ליצירת קשר עמך, וזאת אם וכאשר ניעזר בשירותיהם של צדדים שלישיים למטרה זו;
 • אם תפר את תנאי השימוש באתר, או אם תבצע באמצעות האתר, או בקשר איתו, פעולות הנחזות על ידי העמותה כמנוגדות לדין או ניסיון לבצע פעולות כאלה;
 • ככל שתחויב לעשות כן לאחר שיתקבל בידי העמותה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או את המידע אודותיך לצד שלישי או ככל שיינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצעו משתמשי האתר תוך הפרת תקנון השימוש ו/או תוך הפרת החוק;
 • בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין העמותה;
 • ככל שתידרש לעשות זאת במטרה להיענות לכל הליך חוקי כגון צו חיפוש, זימון לבית משפט, הוראת רגולטור או גוף מינהלי מוסמך לפי כל דין, או בהתאם להוראה חוקית אחרת. במקרה זה רשאית העמותה למסור את פרטי המשתמשים בהתאם להוראות הצו השיפוטי ו/או הוראות גוף האכיפה ו/או הוראות הגוף המינהלי המוסמך, ללא כל הודעה מוקדמת.
 • בכל מקרה שהעמותה תסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי;
 • העמותה תהיה רשאית להעביר את פרטיך והמידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתר לארגונים, לחברות או צדדים שלישיים הקשורים או אשר משתפים פעולה עם העמותה, ובלבד שבטרם המסירה אישרת את השתתפותך בשיתופי פעולה אלה, וכל אותם גורמים ישתמשו במידע זה רק על-פי הוראות מדיניות פרטיות זו;
 • ככל שהעמותה תארגן את פעילות האתר במסגרת ישות משפטית אחרת, וכן במקרה של מיזוג עם גוף אחר או מיזוג פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, אזי העמותה תהיה רשאית להעביר לישות המשפטית החדשה העתק מן המידע שנאגר, בכפוף לכך שאותה ישות משפטית תקבל על עצמה את כל התחייבויות העמותה כלפי המשתמשים, ותתחייב לפעול בהתאם למדיניות פרטיות זו.
 • יובהר כי העמותה לא תעביר לאדם, גוף ציבורי או עמותה אחרים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא בהתאם למדיניות פרטיות זו או בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א – 1981.
 1. השימוש במידע

הפרטים שתמסור והפרטים שייאספו לגבי נוהגיך במהלך השימוש שלך באתר, יישמרו ברישומי העמותה ויעשה בהם שימוש בהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין – וכן למטרות המפורטות להלן:

 • ככל שנזדקק למידע האישי לשם תיאום ו/או רישומך לפעילות התנדבותית ו/או תיאום מתן תרומות על-ידך לאחת הפעילויות אשר מקדמת העמותה;
 • ככל שתבחר להירשם לרשימת התפוצה של העמותה, כדי לשלוח אליך מדי פעם עלון מידע מקוון בדבר שירותיו ותכניו של האתר, כמו גם מידע פרסומי ומידע בקשר עם מוצרים ושירותים של אחרים.
 • כאשר תפנה אלינו או שתשאיר לנו אמצעי קשר לפניה חזרה אליך,ליצירת הקשר אתך כשהעמותה סבורה שקיים צורך בכך;
 • לשם תפעולו התקין ופיתוחו של האתר;
 1. הסרה ומחיקה של מידע אישי מרישומי האתר

מלבד מחיקתך מרשימת התפוצה של העמותה כאמור לעיל, אם ברצונך כי נתקן רישום לגביך או לקבל זכות עיון במידע שנאסף לגביך מרישומי העמותה מידע אישי מזהה שלך, תוכל לפנות לעמותה בכתובת: office@ahinoam.org.il העמותה תודיע לך אם בקשתך אושרה.

העמותה רשאית לא לאשר את בקשתך ככל שיש לה חובה חוקית או משפטית שלא לעשות כן, למשל, אם היא סבורה כי מחיקת המידע עלולה להפר את התחייבויותיה לפי כל דין.

 1. אבטחת מידע

העמותה מקדישה משאבים, מפעילה מערכות ואמצעי אבטחה שונים באתר ומיישמת נהלים פנימיים למניעת חדירה לבסיסי הנתונים ומערכות העמותה ולסיכול פגיעה בפרטיות המשתמשים. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה, לפגיעה בלתי-מורשית למחשבי העמותה, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, העמותה לא מתחייבת שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

על כן, הנך מצהיר ומתחייב בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד העמותה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור. העמותה ממליצה לך לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים להגנת פרטייך האישיים בעת פעילותך באינטרנט

 1. שינויים במדיניות הפרטיות

העמותה רשאית לשנות, מעת לעת, את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, לרבות בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר.

אנו ממליצים לך להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת (ותישלח הודעת דוא”ל לכל המשתמשים אשר בחרו ואישרו לעמותה להעביר להם הודעות בהתאם לסעיף 8 לעיל).

 1. שונות
  • העמותה לא תחשב כמפרה התחייבות כלשהי לפרטיות או פוגעת בפרטיות המשתמשים בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמשים או להתחקות אחריהם על ידי אחר, שנובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים במהלך השימוש באתר.
  • הרשמה לרשימת התפוצה וביצוע הזמנות דרך האתר נועדו אך ורק למשתמשים מגיל 18 ומעלה. העמותה אינה אוספת בצורה מכוונת או מודעת מידע לגבי קטינים, וככל שהגיע לידיעתך כי נאסף או נשמר על-ידנו מידע הנוגע לקטינים מתחת לגיל 18, אנא הודיע לנו ואנו נמחק את המידע האישי כאמור ממאגרינו.
  • כל סכסוך ו/או מחלוקת בקשר עם תנאי השימוש ו/או האתר ו/או השימוש בו ו/או השירותים, אם וככל שיתעוררו, יתבררו על פי דיני מדינת ישראל בלבד ואך ורק בבית המשפט המוסמך בעיר חיפה לו מוקנית סמכות ייחודית ובלעדית.
  • בכל מקרה לפיו הוראה כלשהי במסמך זה תהפוך לבלתי חוקית, בלתי תקפה או בלתי אכיפה, לא יהיה בכך כדי למנוע ו/או לגרוע מתקפות ו/או חוקיות ההוראות האחרות של מסמך זה. מובהר, כי במקרה שכזה, יראו בקיומו של תנאי דומה אחר אכיף במקום התנאי אשר נמחק או הוסר.

יצירת קשר

 1. בכל מקרה של שאלה ו/או בקשה, אנא פנו אלינו באמצעות טופס יצירת קשר (קישור ישיר לדף יצירת קשר); או בכתובת קלר 4 חיפה בטלפון מספר:04-8362451.
 2. אם הנכם סבורים כי פרטיותכם נפגעה באופן כלשהוא על-ידי כל גורם, אנא פנו לעמותה באחד האמצעים המפורטים לעיל.

תקנון שימוש באתר

כללי

https://ahinoam.org.il/ (להלן: “האתר“) הינו אתר בבעלות אחינועם – לקידום שוויון הזדמנויות (ע”ר)״מ (להלן: “העמותה” או “אחינועם“) אתר לפרסום ומתן מידע לגבי פעילויות העמותה השונות, פעילויות התנדבות וגיוס תרומות לתועלת הציבור שהיא מארגנת בעצמה, או באמצעות שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים.

השימוש באתר  על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. אנא קרא את תנאי השימוש בעיון רב, שכן הגלישה והשימוש באתר או כל חלק ממנו וכל פעולה שתיעשה באמצעות האתר, מהווה הסכמה שלך לקבל על עצמך את כל תנאי השימוש ולפעול בהתאם להם.

 

הנך מצהיר כי קראת והבנת את תקנון זה, וכי הוא מוסכם עליך, וכי מלבד טענות הנובעות מהפרת התחייבויות העמותה ו/או מי מטעמה, לא תהא לך כל טענה, דרישה או תביעה נגד העמותה ו/או מי מטעמה.

 

העמותה שומרת את הזכות לערוך שינויים בתנאים, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותקנון שימוש זה על תיקוניו יהיה מחייב מרגע פרסומו באתר.

העמותה רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם תפר את תנאי התקנון.

תנאי שימוש אלה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הדברים נכונים לכל המגדרים. תנאי שימוש אלה מנוסחים בלשון יחיד לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים כמובן גם ללשון רבים.

 

מובהר כי השימוש באתר והוא לשימוש אישי בלבד, והנך מתחייב כי לא תעשה שימוש מסחרי באתר. כמו כן אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

אין לבצע תרומה, ככל שזאת תיעשה דרך האתר, או לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום לרשימת התפוצה וכל רישום של אדם אחר לשם יצירת קשר או העברת פנייה, אלא אם הוסברו לו כל תנאי תקנון זה.

פרטיות

 

במהלך ביצוע רכישה לעמותה תינתן גישה לפרטייך האישיים וייתכן וייאסף עליך מידע אישי, והכול כמפורט בהרחבה מדיניות הפרטיות של העמותה.

 

לשם קבלת פירוט על הקבלה, השימוש, אמצעי האיסוף ומטרותיו, והעיבוד של המידע האישי שלך באמצעות האתר, אנא קרא את מדיניות הפרטיות של העמותה (נא להוסיף קישור כאן), אשר מהווה חלק בלתי-נפרד ואינטגראלי מתקנון שימוש זה.

 

קניין רוחני

 

מלוא הזכויות באתר לרבות סימני המסחר, סודות מסחריים וארגון וסידור המידע שבו וכן כל תכניו, לרבות זכויות הקניין הרוחני בעיצוב האתר, תוכנה, ישום, טקסט וכל חומר אחר (להלן: ”הקניין הרוחני”) שייכים לעמותה או לכל צד שלישי אשר העניק רישיון שימוש לעמותה. הזכויות כאמור חלות בין השאר על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו, קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.

 

הנך מצהיר ומסכים במפורש כי אסור לך להפעיל או לאפשר לצד שלישי כלשהו להפעיל כל יישום מחשב או אמצעי אחר, המאפשר העתקה מלאה או חלקית, של מידע ו/או תכנים מהאתר. לעניין זה, נאסר עליך ליצור ו/או להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.

 

זאת ועוד הנך מצהיר ומסכים כי חל איסור להעתיק ו/או להעביר ו/או להפיץ ו/או להציג בפומבי ו/או לשנות ו/או לשדר ו/או לחלק, ו/או לפתח ו/או לתת רישיון ו/או להעביר גישה ו/או לעשות כל שימוש בתכנים באתר שבשימושך או אשר הוצעו להורדה והורדת מהאתר אלא לצורך אישי בלבד.

 

אסור לך להעביר את תכני האתר בין בתשלום ובין שלא בתשלום לכל צד שלישי באשר הוא אלא אם נאמר אחרת במפורש באתר.

 

אסור לך לפרסם או להעביר בכתב, במדיה מגנטית, לשכפל, להעתיק או למסר את התכנים המופיעים באתר העמותה, בין לשימוש פרטי ובין לשימוש מסחרי ופרט, אסור עליך לשנות את העיצוב או התפקוד של תכנים מהאתר כך שמחסירים מהם תכונות או מידע לכל מטרה באשר היא, ובכלל זה למשל סמלים, צילומים וכד’.

 

תכנים

 

יתכן והמידע המופיע באתר יכלול אי דיוקים ו/או השמטות (במיוחד במידע המועלה לאתר ע”י משתמשים כמפורט להלן או על-ידי צדדים שלישיים), ואנו נפעל להסיר את אי הדיוקים ו/או להשלים מידע חסר בהקדם האפשרי מיד לאחר גילוים כאמור.

 

העמותה מכבדת את הזכויות (כולל זכויות קניין רוחני) של אחרים, ועל כן מבקשת מהמשתמשים בשרותיה לנהוג באותו אופן. בנסיבות המתאימות ולפי שיקול דעתה הבלעדי של העמותה וללא כל אחריות, ייתכן והעמותה תבטל את הגישה לאתר של משתמשים אשר יפגעו או יפרו זכויות כאלו של אחרים.

 

תכנים שמועלים על-ידי משתמשי האתר

אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר ו/או באמצעי התקשרות עם נציגי העמותה או צדדים שלישיים קשורים (למשל במסגרת שיתופי פעולה ופעילויות התנדבות משותפות עמם) תכנים אסורים. תכנים אסורים” – כל תוכן או חומר בלתי חוקי, שקרי, מאיים, מוציא דיבה ו/או לשון הרע, חומרי תועבה, פורנוגרפיה, גזענות או כל חומר אחר הפוגע בצנעת הפרט ו/או הכלל, חומר שעלול לפגוע ו/או להטריד גולשות אחרות, וכן כל תוכן או חומר שעשוי לפגוע ברגשות הציבור, העשוי להוות ו/או לעודד התנהגות פלילית או להקים עילה לתביעה אזרחית או להפר בכל דרך אחרת הוראת כל דין בין בטופס המקוון המופנה לעמותה או בכל אמצעי אחר שבו תהא רשאי להעלות פרסום או מידע דרך האתר, ככל שיש כאלה.

המשתמש מתחייב כי כל הודעה, מסר וכל חומר אחר שיעביר לנציגי העמותה יהיו הולמים ולא יפגעו בכל זכות של אדם אחר, לרבות זכויות קניין רוחני.

שימוש באתר

המשתמש יהיה אחראי לכך שציוד המחשבים אשר ברשותו וכן החיבור לרשת האינטרנט הינו תקין. העמותה איננה אחראית לקושי ו/או מניעה אשר יפגעו באפשרות לרכישת מוצרים. ככל שהדבר תלוי בעמותה, העמותה תעשה כל אשר ביכולתה לפתור כל מניעה או בעיה כאמור.

בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא “נפילות”. כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

הימצאותם של קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים של צדדים שלישיים שאינם בבעלותה או בשליטתה של העמותה אינם מהווים הסכמה לתוכנם או לערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, עדכניותם, חוקיותם או מכל בחינה אחרת והעמותה לא תישא בנזק, מכל סוג שהוא, אשר יגרם לך בקשר לגלישתך או שימושך באתרים אלה. לעניין זה, מובהר כי השימוש ומתן המידע האישי במסגרת כל אחד מאותם אתרים אחרים כאמור, תהא כפופה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של כל אתר אחר כאמור.

אחריות

הנך מסכים כי השימוש באתר הוא על בסיס “AS-IS” ו- “AS-AVAILABLE”, וככל שניתן על פי דין, העמותה, שותפיה, נושאי המשרה בה, מנהליה, עובדיה, בעלי מניותיה, סוכניה, נותני הרישיונות, קבלני המשנה שלה וספקיה, מסירים במפורש כל אחריות מכל סוג שהוא בקשר עם האתר, בין במפורש או במשתמע, לרבות ומבלי לגרוע, אחריות משתמעת בעניין סחירות, התאמה למטרה מסוימת ואי-הפרה. העמותה אינה אחראית לאמצעי האבטחה של האתר ונעשה בהם שימוש במצבם כמות שהם.

מובהר עוד כי השימוש באתר הוא באחריותכם המלאה והבלעדית, ולרבות אך לא רק בקשר עם כל הסיכונים הכורכים בכך, באופן שהעמותה אינה, לא תהיה, ולא תחשב כאחראית לכל נזק ו/או הפסד ו/או תשלום ו/או חסרון ו/או הוצאה ו/או עלות, בין שנתגבשו ובין שטרם נתגבשו, בין ישירים ובין עקיפים, מכל סוג שהוא (יחד: “נזק“), שייגרמו לכם, או העשויים להיגרם לכם, בקשר עם כל מעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות הקשורים בהירשמותכם, הצטרפותכם ושימושכם באתר ו/או היעדר השימוש בה, בין אם איזה מהנזקים הנ”ל נגרם ו/או עשוי להיגרם בשל פגם ו/או שיבוש ו/או נפילה ו/או הפרעה ו/או תקלה ו/או טעות באתר, ובין אם איזה מהנזקים הנ”ל נגרם ו/או עשוי להיגרם על-ידכם במסגרת שימושכם, בין אם על-ידי כל צד שלישי שהוא, ובין אם בגין כוח-עליון.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אחריותם הכוללת והמצטברת של העמותה והחברות הקשורות שלה, שותפיה, נושאי המשרה בה, מנהליה, עובדיה, בעלי מניותיה, סוכניה, נותני הרשיונות, קבלני המשנה שלה וספקיה, כלפיך או כלפי כל צד שלישי בגין כל נזק שהיא תחוב לגביו לאור האמור לעיל, לא יעלו על סך של 1,000 (אלף) ש”ח.

זאת ועוד הנך מתחייב לפצות, לשפות ולהגן על העמותה שותפיה, נושאי המשרה בה, מנהליה, עובדיה, בעלי מניותיה, סוכניה, מעניקי הרישיון עבורה, קבלני המשנה שלה וספקיה ו/או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן או הוצאה, מכל מין וסוג שהוא (לרבות הוצאות משפטיות), שנגרמו או ייגרמו בקשר עם (במישרין או בעקיפין) התוכן שלך ו/או הפרת הוראות תנאי שימוש אלו; וזאת מיד לאחר דרישתה הראשונה של העמותה, ובנוסף לכל זכות העומדת לעמותה על פי כל דין.

דין וסמכות שיפוט

כל סכסוך ו/או מחלוקת בקשר עם תקנון השימוש ו/או האתר ו/או השימוש בו ו/או השירותים, אם וככל שיתעוררו, יתבררו על פי דיני מדינת ישראל בלבד ואך ורק בבית המשפט המוסמך בעיר חיפה לו מוקנית סמכות ייחודית ובלעדית.

שונות

הכותרות המופיעות במסמך זה הן למטרות נוחות בלבד, והן אינן מהוות חלק מתנאי שימוש אלו, והן לא יראו כמגבילות או משפיעות על אלו מהוראות מסמך זה

אי המימוש או האכיפה של זכות כלשהי מתנאי שימוש אלו על ידי העמותה, לא יהווה ויתור על זכות זו. כל ויתור כאמור יהיה בתוקף רק אם נעשה בכתב ונחתם על ידי העמותה.

אם הוראה כלשהי מתנאי שימוש אלו תיחשב כבלתי חוקית, בטלה או בלתי אכיפה מכל סיבה שהיא, אזי ההוראה תוגבל או תימחק מתנאי שימוש אלו עד למידה המינימלית ההכרחית, והיא לא תשפיע על תקפותן ויכולת האכיפה של יתר ההוראות.

 תנאי שימוש אלו, לרבות מדיניות הפרטיות המהווה חלק ממנו, וכל זכויות ורישיונות המוענקים מכוחן, לא יהיו ניתנים להעברה או להמחאה על ידך, אולם יהיו ניתנים להמחאה על ידי העמותה ללא הגבלה. כל ניסיון שיעשה לביצוע המחאה תוך הפרה של תנאי שימוש אלו יהיה בטל.

דילוג לתוכן